SOUTĚŽ O BALÍČEK PRODUKTŮ OD ECO BY NATY

  • Neratovice
  • 11.12.2020

POZVĚTE SI PŘÍRODU K SOBĚ DOMŮ A STAŇTE SE SOUČÁSTÍ ZMĚNY 

Součástí nového  balíčku, který dostane každá maminka při odchodu z naší porodnice, jsou mimo jiné i  vlhčené ekologické ubrousky od ECO BY NATY, které jsou vyrobené ze 100 % přírodních materiálů a jsou zcela kompostovatelné.

ODPOVĚZTE SPRÁVNĚ NA OBĚ OTÁZKY A VYHRAJTE HNED CELÝ BALÍČEK S EKO PRODUKTY ECO BY NATY od firmy @babystart.cz.

Soutěžní otázky zní:

1) Ve kterém roce byl zahájen provoz PORODNICE  v Nemocnici Neratovice?

2) Jak se jmenuje zakladatelka společnosti Eco by Naty? 

Do 17.12. do 23.59 napište do komentářů obě správné odpovědi a dejte lajk @nemocnice.neratovice  a značce výrobků o které se soutěží @ecobynaty_cz na Instagramu  (přímý odkaz tady: https://bit.ly/33Tzj7O ) a těšte se na losování, které proběhne 21.12.2020.

Vylosované výherkyni/výherci se poté ozveme prostřednictvím FB a domluvíme předání balíčku.

A NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

…na balíček plný výrobků šetrných k miminku i životnímu prostředí a jsou to 2x standardní balení eko plenek Eco by Naty dle vlastního výběru, 1x krém na opruzeniny Eco by Naty a 1x balení vlhčených ubrousků Eco by Naty (56ks)

Pořadatelem soutěže je Almeda, a.s.. Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za tuto neručí.

Do slosování jsou zařazeni všichni účastníci, kteří splnili podmínky soutěže: pravidla soutěže_nemocnice Neratovice_soutez Eco by Naty (3)

Naše porodnice je tu pro Vás na: www.mojecestanasvet.cz @nemocnice.neratovice  #nemocnice_neratovice  #porodnice  #maminka  #miminko  #rodina #prirozenyporod #cestanasvet

Více informací o produktech od ECO BY NATY najdete na: http://www.babystart.cz/plenky-naty-informace.php#certifikace #ecocert #oekotex #okbiobased

#ekopleny#pleny#plenky#prebalovani #vlhceneubrousky #bio #eko #prirodni #miminko #dite #produkt

#ecobynaty #ecobynaty_cz