Partneři

MANUFAKTURA je originální česká kosmetika inspirovaná zajímavými přírodními ingrediencemi, která promění Vaši koupelnu v malé domácí lázně.

Kosmetika využívá blahodárných účinků zajímavých přírodních ingrediencí, nabízí řady s karlovarskou vřídelní solí, minerály z Mrtvého moře, pravým českým pivem, moravským vínem, bylinami apod… Každá z těchto ingrediencí má své jedinečné vlastnosti, kterými je výjimečná. Kvalita je na prvním místě.
Veškerá kosmetika je dermatologicky testována, využíváme prvotřídní přírodní suroviny, na recepturách spolupracují lázeňští a kosmetičtí odborníci. V nabídce je i extra šetrná péče o dětskou pokožku. Dětská kosmetika MANUFAKTURA je vyrobena bez obsahu sulfátů, ropných produktů, alergenů, barviv a je tak vhodná k péči o ty nejmenší.


Na gynekologicko-porodnickém oddělení neratovické nemocnice máme s Dětskou kosmetikou MANUFAKTURA jen ty nejlepší zkušenosti. Již několikátým rokem ji používáme na novorozeneckém oddělení, a to při péči o všechna miminka, která se u nás narodí. Protože jsme z dětské kosmetiky všichni nadšení, včetně maminek i těch nejmenších, rozhodli jsme se spolupráci rozvinout. Dárek v podobě balíčku s dětskou kosmetikou jistě potěší každou maminku!

GYMUNO, spol. s r.o. je nestátním zdravotnickým zařízením, jehož hlavním posláním je poskytování specializované lékařské péče na profesionální úrovni. 

Společnost byla založena v roce 2008 a v současné době poskytuje léčebnou péči v oblasti gynekologie a porodnictví, urogynekologie a chirurgie pánevního dna, neurologie, neurochirurgie, sonografie a zobrazovacích metod, rehabilitace- fyzioterapie, ortopedie a pracovnělékařských služeb.

GYMUNO, spol. s r.o. disponuje špičkovou diagnostickou technikou, která umožňuje komplexní a včasnou prevenci i následnou léčbu. Tým GYMUNO, spol. s r.o. se sestává z odborníků, kteří mají dlouholetou praxi ve svých oborech. Individuální přístup k potřebám pacientů je pro GYMUNO, spol. s r.o. samozřejmostí. Naším cílem je spokojený pacient.


Kontrola kvality je významnou součástí práce GYMUNO, spol. s r.o. a od března roku 2011 je společnost nositelem certifikátu kontroly kvality podle mezinárodní normy EN ISO 9001.


GYMUNO, spol. s r.o. nabízí své služby na 2 pracovištích:
EGON Business Centre, Kischova 1732/5, 140 00 Praha 4 – Nusle
ERWIN Centre , Kischova 1733/3, 140 00 Praha 4 – Nusle


Pokud vás oslovily nabízené lékařské služby GYMUNO, spol. r.o., rádi vás v našich centrech uvítáme.

OČNÍ CENTRUM PRAHA

NÁVRAT DO JASNÉHO SVĚTA NA DOSAH RUKY

Moderní oční klinika, která poskytuje zdravotní péči v oboru očního lékařství již od roku 2000. Oční centrum Praha je jednou z nejúspěšnějších klinik specializovaných na operace šedého zákalu v České republice – provedli jsme již více než 60.000 úspěšných operací Poskytujeme vysokou kvalitu operací a vyšetření, garantovanou výborným technickým zázemím a excelentními operatéry.

OPERACE ŠEDÉHO ZÁKALU

  • JE PLNĚ HRAZENA VŠEMI ZDRAVOTNÍMI POJIŠŤOVNAMI

  • Je zcela bezbolestná a bezpečná

  • Provádí se ambulantně a trvá asi 15 minut

  • Již druhý den pacient na oko vidí

Operace šedého zákalu by se neměla zbytečně odkládat a pacient by ji měl podstoupit ve chvíli, kdy jej šedý zákal omezuje v běžném životě.

Oční centrum Praha

Lighthouse Tower, Jankovcova 1569/2c, Praha 7 – Holešovice

tel: +420 220 807 757

mobil: +420 603 289 736

e-mail:

www.ocp.cz

ŠANCE VYBRAT SI POHLED NA SVĚT JE ÚŽASNÝ BONUS

Při operaci si pacient může zvolit multifokální nebo trifokální nitrooční čočky, díky kterým se zcela zbaví brýlí. Nitrooční čočka zůstává v oku na celý život – pacient tak má jedinečnou možnost výběru, jak se bude po operaci dívat na svět.

CENTRUM PRO LÉČBU SÍTNICE

  • Diagnostika i chirurgická léčba na jednom místě

  • Nejmodernější přístrojové vybavení

  • Minimální objednací doba

Onemocnění sítnice je vždy velmi závažné a často nevratné a může vést až ke ztrátě zraku. Důležitá je tak včasná diagnostika a neodkladné zahájení léčby.

LINET spol. s r.o. je předním evropským výrobcem nemocničních a pečovatelských lůžek.

Portfolio firmy zahrnuje řešení určená pro intenzivní péči, produkty pro běžnou lůžkovou péči i speciální lůžka pro domovy seniorů či léčebny dlouhodobě nemocných. Nabídka rovněž obsahuje širokou škálu příslušenství jako antidekubitní matrace, mobiliář, zdravotnický nábytek atd.

V oblasti výroby zdravotnických lůžek si LINET dlouhodobě drží pozici technologického lídra. Firma na trh pravidelně uvádí výrobky a služby s inovativními vlastnostmi a funkcemi, které významně snižují fyzickou námahu personálu, zefektivňují poskytovanou péči a zvyšují komfort pacienta. Na jejich vývoji LINET intenzivně spolupracuje se zdravotníky i předními odborníky z různých vědních oborů, což firmě umožňuje držet krok s novými trendy v oblasti lékařské péče.

Společnost PetCenter CZ s.r.o. šíří radost mezi domácími mazlíčky a jejich chovateli prostřednictvím sítě prodejen s chovatelskými potřebami Pet Center.

První prodejna Pet Center vznikla v roce 2000 v Průhonicích a od té doby se naše maloobchodní a velkoobchodní síť stále rozrůstá. Nyní můžete po České republice a na Slovensku najít více než 150 prodejen.

Partnerství Nemocnice Neratovice se společností PetCenter umožňuje zaměstnancům nemocnice přístup ke zvýhodněným nabídkám produktů pro své domácí mazlíčky.