Partneři

MANUFAKTURA je originální česká kosmetika inspirovaná zajímavými přírodními ingrediencemi, která promění Vaši koupelnu v malé domácí lázně.

Kosmetika využívá blahodárných účinků zajímavých přírodních ingrediencí, nabízí řady s karlovarskou vřídelní solí, minerály z Mrtvého moře, pravým českým pivem, moravským vínem, bylinami apod… Každá z těchto ingrediencí má své jedinečné vlastnosti, kterými je výjimečná. Kvalita je na prvním místě.
Veškerá kosmetika je dermatologicky testována, využíváme prvotřídní přírodní suroviny, na recepturách spolupracují lázeňští a kosmetičtí odborníci. V nabídce je i extra šetrná péče o dětskou pokožku. Dětská kosmetika MANUFAKTURA je vyrobena bez obsahu sulfátů, ropných produktů, alergenů, barviv a je tak vhodná k péči o ty nejmenší.


Na gynekologicko-porodnickém oddělení neratovické nemocnice máme s Dětskou kosmetikou MANUFAKTURA jen ty nejlepší zkušenosti. Již několikátým rokem ji používáme na novorozeneckém oddělení, a to při péči o všechna miminka, která se u nás narodí. Protože jsme z dětské kosmetiky všichni nadšení, včetně maminek i těch nejmenších, rozhodli jsme se spolupráci rozvinout. Dárek v podobě balíčku s dětskou kosmetikou jistě potěší každou maminku!

GYMUNO, spol. s r.o. je nestátním zdravotnickým zařízením, jehož hlavním posláním je poskytování specializované lékařské péče na profesionální úrovni. 

Společnost byla založena v roce 2008 a v současné době poskytuje léčebnou péči v oblasti gynekologie a porodnictví, urogynekologie a chirurgie pánevního dna, neurologie, neurochirurgie, sonografie a zobrazovacích metod, rehabilitace- fyzioterapie, ortopedie a pracovnělékařských služeb.

GYMUNO, spol. s r.o. disponuje špičkovou diagnostickou technikou, která umožňuje komplexní a včasnou prevenci i následnou léčbu. Tým GYMUNO, spol. s r.o. se sestává z odborníků, kteří mají dlouholetou praxi ve svých oborech. Individuální přístup k potřebám pacientů je pro GYMUNO, spol. s r.o. samozřejmostí. Naším cílem je spokojený pacient.


Kontrola kvality je významnou součástí práce GYMUNO, spol. s r.o. a od března roku 2011 je společnost nositelem certifikátu kontroly kvality podle mezinárodní normy EN ISO 9001.


GYMUNO, spol. s r.o. nabízí své služby na 2 pracovištích:
EGON Business Centre, Kischova 1732/5, 140 00 Praha 4 – Nusle
ERWIN Centre , Kischova 1733/3, 140 00 Praha 4 – Nusle


Pokud vás oslovily nabízené lékařské služby GYMUNO, spol. r.o., rádi vás v našich centrech uvítáme.

OČNÍ CENTRUM PRAHA

NÁVRAT DO JASNÉHO SVĚTA NA DOSAH RUKY

Moderní oční klinika, která poskytuje zdravotní péči v oboru očního lékařství již od roku 2000. Oční centrum Praha je jednou z nejúspěšnějších klinik specializovaných na operace šedého zákalu v České republice – provedli jsme již více než 60.000 úspěšných operací Poskytujeme vysokou kvalitu operací a vyšetření, garantovanou výborným technickým zázemím a excelentními operatéry.

OPERACE ŠEDÉHO ZÁKALU

  • JE PLNĚ HRAZENA VŠEMI ZDRAVOTNÍMI POJIŠŤOVNAMI

  • Je zcela bezbolestná a bezpečná

  • Provádí se ambulantně a trvá asi 15 minut

  • Již druhý den pacient na oko vidí

Operace šedého zákalu by se neměla zbytečně odkládat a pacient by ji měl podstoupit ve chvíli, kdy jej šedý zákal omezuje v běžném životě.

ŠANCE VYBRAT SI POHLED NA SVĚT JE ÚŽASNÝ BONUS

Při operaci si pacient může zvolit multifokální nebo trifokální nitrooční čočky, díky kterým se zcela zbaví brýlí. Nitrooční čočka zůstává v oku na celý život – pacient tak má jedinečnou možnost výběru, jak se bude po operaci dívat na svět.

CENTRUM PRO LÉČBU SÍTNICE

  • Diagnostika i chirurgická léčba na jednom místě

  • Nejmodernější přístrojové vybavení

  • Minimální objednací doba

Onemocnění sítnice je vždy velmi závažné a často nevratné a může vést až ke ztrátě zraku. Důležitá je tak včasná diagnostika a neodkladné zahájení léčby.

LINET spol. s r.o. je předním evropským výrobcem nemocničních a pečovatelských lůžek.

Portfolio firmy zahrnuje řešení určená pro intenzivní péči, produkty pro běžnou lůžkovou péči i speciální lůžka pro domovy seniorů či léčebny dlouhodobě nemocných. Nabídka rovněž obsahuje širokou škálu příslušenství jako antidekubitní matrace, mobiliář, zdravotnický nábytek atd.

V oblasti výroby zdravotnických lůžek si LINET dlouhodobě drží pozici technologického lídra. Firma na trh pravidelně uvádí výrobky a služby s inovativními vlastnostmi a funkcemi, které významně snižují fyzickou námahu personálu, zefektivňují poskytovanou péči a zvyšují komfort pacienta. Na jejich vývoji LINET intenzivně spolupracuje se zdravotníky i předními odborníky z různých vědních oborů, což firmě umožňuje držet krok s novými trendy v oblasti lékařské péče.

Společnost PetCenter CZ s.r.o. šíří radost mezi domácími mazlíčky a jejich chovateli prostřednictvím sítě prodejen s chovatelskými potřebami Pet Center.

První prodejna Pet Center vznikla v roce 2000 v Průhonicích a od té doby se naše maloobchodní a velkoobchodní síť stále rozrůstá. Nyní můžete po České republice a na Slovensku najít více než 150 prodejen.

Partnerství Nemocnice Neratovice se společností PetCenter umožňuje zaměstnancům nemocnice přístup ke zvýhodněným nabídkám produktů pro své domácí mazlíčky.