Od září 2002 funguje diabetologická poradna. Poskytuje služby diabetikům léčených dietním režimem, tabletami (perorální antidiabetika) i inzulínem. Provádí jejich edukaci ve smyslu diabetických pomůcek, diety, rehabilitace a prevence možných komplikací, provázejících toto onemocnění.

V léčbě nemocných jsou využívány moderní pomůcky jako např. inzulínová pera, v indikovaných případech inzulínové pumpy.

Tito nemocní jsou vybaveni glukometrem pro self monitoring diabetu. Poradna spolupracuje se svazem diabetiků, podílí se na akcích pořádaných touto organizací, včetně zajištění členství pacientů v dia svazu, účasti na edukačních a rehabilitačních pobytech. Ambulance nabízí převzetí nových diabetiků od praktických lékařů i lékařů specialistů do dispensární péče.

Objednávání do ambulance pro těhotenskou cukrovku nebo gravidní diabetičky
Pro objednání prosíme napište telefonní kontakt na michal.scheinost@mediterra.cz. Ihned se s Vámi telefonicky spojíme a domluvíme první schůzku. Pokud se Vám neozveme do 2 dnů, volejte prosím na tel. číslo 315 637 485.
____________________________________________________
Objednávání do ambulance
MUDr. Z. Podhrázská, MUDr. M. Martincová +420 315 637 332
MUDr. M. Scheinost +420 315 637 441
PŘED VSTUPEM DO ORDINACE JE TŘEBA ZAREGISTROVAT SE V RECEPCI. PROSÍME PACIENTY O AKTUALIZACI JEJICH OSOBNÍCH KONTAKTŮ (TELEFONNÍCH ČÍSEL A ADRES)

Online kalendář slouží pouze pro přehled volných termínů k objednání.  Po výběru Vám vyhovujícího volného termínu z kalendáře, prosím kontaktujte ambulanci k objednání.

Ordinační hodiny

Středa 10:00 – 12:00
Čtvrtek 12:30 – 14:30
Pátek 10:00 – 12:00

Lékař

Prim. MUDr. Michal SCHEINOST

sestra Jitka ŠARŠOVÁ

Ordinační hodiny

Pondělí – Pátek 13:00 – 14:00

Lékař

MUDr. Michaela MARTINCOVÁ

MUDr. Zuzana PODHRÁZSKÁ

sestra Jitka ŠARŠOVÁ