AKTUÁLNÍ INFORMACE K PŘÍTOMNOSTI OTCŮ U PORODU

  • Neratovice
  • 12.1.2021

MILÉ BUDOUCÍ MAMINKY,

v  souladu s krizovými opatřeními Ministerstva zdravotnictví se snažíme upravit provoz tak, abychom umožnili přítomnost maximálního počtu doprovázejících otců.

Pro maminky na standardních pokojích umožňujeme pobyt partnera u porodu na porodním sále, který je přístupný vchodem mimo prostory oddělení. Zde spolu stráví čas nejen do porodu, ale následně i dvě hodiny po něm, to už společně s miminkem.

Partneři maminek na nadstandardních pokojích mohou s rodičkou strávit celou první dobu porodní na pokoji a následně s ní odcházejí na porodní sál, kde společně přivítají na svět svého potomka.  Po opuštění porodního sálu může partner zůstat společně s maminkou na nadstandardním pokoji po celou dobu hospitalizace. Jedinou podmínkou je, že pokoj nesmí opouštět. Vybavení pokoje umožňuje zvládnout tento drobný diskomfort bez obtíží. Je mnohonásobně vyvážen radostí ze společných chvil.

Aktuální informace ohledně návštěv na GYNEKOLOGICKO-PORODNICKÉM ODDĚLENÍ najdete na: NÁVŠTĚVY OD 11.1.2021

Budete-li mít zájem o nějaké další informace, neváhejte nás kontaktovat, nejlépe na e-mailové adrese . Na tomto e-mailu čeká zkušená porodní asistentka, připravená zodpovědět všechny Vaše dotazy týkající se těhotenství, porodu, šestinedělí, péče o novorozence i pobytu v naší porodnici.

VÁŠ TÝM PORODNICE