ÚPRAVA PROVOZU SPECIALIZOVANÝCH AMBULANCÍ VZHLEDEM K PROBÍHAJÍCÍ PANDEMII KORONAVIREM

• 16.3.2020
Nemocnice Neratovice vzhledem k probíhající pandemii koronavirem upravuje provoz specializovaných ambulancí a to následovně:
Urologická ambulance – do dovolání provoz uzavřen.
Kardiologická ambulance – do dovolání provoz uzavřen – o pacienty s akutními problémy, nebo zhoršením stavu bude postaráno na interní ambulanci. V případě potřeby volejte na tel.: 315 637 304, 315 637 304 – pokud nebude možné se dovolat tak i tel.:315 637 332.
Gynekologická ambulance – ruší se plánované preventivní prohlídky, zachován zůstává akutní provoz ambulance  a poradny pro těhotné.
Diabetologická ambulance – provoz zůstává zachován, ale bude realizován telefonicky. Pacienti z diabetologické ambulance zavolají primáře MUDr. M. Scheinosta v době, kdy se měli dostavit na ambulanci, na mobilní telefon primáře MUDr. M. Scheinosta.
Pacienti z odpolední diabetologické ambulance (MUDr. Martincová, MUDr. Podhrázská) zavolají v čase svého vyšetření na tel.: 315 637 241.
Endoskopie – provoz je zachován.
Chirurgická ambulance – provoz je zachován pro akutní pacienty.
Gynekologická operativa – plánovaná operativa je do odvolání zrušena, budou provedeny pouze akutní výkony.
Pacienti, kteří jsou sledováni na našich specializovaných ambulancích a potřebují předepsat léky, které nemůže předepsat praktický lékař budou volat na tel: 315 637 212 nebo psát na  (kde sdělí jméno příjmení, rodné číslo a léky, které je třeba předepsat) a recept jim bude vystaven elektronicky (mail, sms).
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ