SOUTĚŽ VE SPOLUPRÁCI S FIRMOU ČERNÁ NA BÍLÉ, s.r.o.

• 11.4.2022

SOUTĚŽ VE SPOLUPRÁCI S FIRMOU ČERNÁ NA BÍLÉ, s.r.o.

Černobílé obrázky a další kontrastní hračky, to není jen pěkný design, ale především ten nejlepší start pro rozvoj zraku, motoriky, koncentrace a duševních schopností vašeho miminka. Nezapomeňte, že to, co poskytnete svému miminku již od prvních dnů, mu může sloužit a pomáhat celý život.

Kromě kontrastních kartiček na e-shopu www.cernanabile.cz najdete nejrůznější kontrastní hračky, doplňky nebo oblečení.

SOUTĚŽÍ SE O:

1. poukaz v hodnotě 1.000,- na nákup zboží na e-shopu www.cernanabile.cz společnosti Černá na bílé, s.r.o.
  2. 1 hod zdarma, v rámci  našeho nového programu, Poradny porodních asistentek, která proběhne na základě objednání na adrese Nemocnice Neratovice

JAK SE ZÚČASTNIT SOUTĚŽE

1) Začněte sledovat https://www.instagram.com/nemocnice_neratovice/, staňte se fanouškem FB profilu  Nemocnice a porodnice Neratovice a ČERNÁ NA BÍLÉ  @cernanabile = označte tyto stránky jako “To se mi líbí” POZOR – na toto prosíme, nezapomeňte, bez toho Vás pak nemůžeme zařadit do slosování, i když zodpovíte správně obě otázky.

a dále nám napište do komentáře pod příspěvek odpovědi na otázky:

1) Jaké má naše porodnice v nabídce programy pro nastávající maminky? (jsou 4)

2) Jakou novinku s VELIKONOČNÍ TÉMATIKOU můžete najít u Černá na bílé?

Nápovědu naleznete na stránkách   www.mojecestanasvet a na https://www.cernanabile.cz/

Soutěž proběhne od 11. dubna 2022 do 25. dubna 2022 do 23.59 hod.

Vaše odpovědi můžete psát do komentáře pod příspěvek do 25. dubna 2022. Ve čtvrtek 28. dubna 2022 zařadíme do slosování správné odpovědi a vylosujeme jednoho výherce/jednu výherkyni.

Vylosované výherkyni/výherci se poté ozveme prostřednictvím FB a domluvíme předání výhry.

Pořadatelem soutěže je Almeda, a.s.. Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook (Meta) za tuto neručí.

Do slosování jsou zařazeni všichni účastníci, kteří splnili podmínky soutěže: pravidla soutěže_nemocnice Neratovice_Černá_na_bílé

#nemocnice_neratovice #porodnice #maminka  #rodina  #prirozenyporod #cestanasvet   #miminko

#cernanabile #cernobilekarticky #cernobileprodukty #kontrasntnikarticky #cernobilekarticky

#kontrasnikarty #rozvojmotoriky #kontrastnihracky