Soutěž o balíček pro miminka a maminky od Eco by Naty

  • Neratovice
  • 8.10.2021
MÁME PRO VÁS DALŠÍ SOUTĚŽ S EKO BY NATY
…A CO JE VE HŘE TENTOKRÁT?
1 balení plenek ve velikosti dle vlastního výběru (https://www.babystart.cz/prebalovani-jednorazove-plenky-naty.php – standardní balení)
1 cestovní balení vlhčených ubrousků (https://www.babystart.cz/naty-vlhcene-ubrousky-bez-vune-travel.php)
1 balení sáčků na použité plenky (https://www.babystart.cz/sacky-naty.php)
1 balení vložek dle vlastního výběru, kdyby někdo nechtěl ty po porodu (https://www.babystart.cz/damska-hygiena-naty-nove.php)
A mimochodem, vlhčené ekologické ubrousky od ECO BY NATY, které jsou vyrobené ze 100 % přírodních materiálů a jsou zcela kompostovatelné, jsou také součástí balíčku, který dostane každá maminka při odchodu z naší porodnice.
JAK SE ZÚČASTNIT SOUTĚŽE?
1) Musíte se stát fanouškem FB profiu  Nemocnice a porodnice Neratovice a @Babystart.cz = označte tyto stránky jako „To se mi líbí“ a začněte sledovat  @ecobynaty_cz na Instagramu  (přímý odkaz tady: https://bit.ly/33Tzj7O )
a dále nám napište do komentáře pod příspěvek odpovědi na otázky:
1) Kolik miminek se odhadem ročně narodí v neratovické porodnici?
2) Z čeho je vyroben vnější plášť plenky, díky kterému jsou plenky přirozeně prodyšné?
Soutěž proběhne od 8.10. 2021 do 22.10. 2021 do 23:59.
Vaše odpovědi můžete psát do komentáře pod příspěvek do pátku 22.10. 2021. V úterý 26.10. zařadíme do slosování správné odpovědi a vylosujeme jednoho výherce/jednu výherkyni.
Vylosované výherkyni/výherci se poté ozveme prostřednictvím FB a domluvíme předání balíčku.
🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
Pořadatelem soutěže je Almeda, a.s.. Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za tuto neručí.
Do slosování jsou zařazeni všichni účastníci, kteří splnili podmínky soutěže: pravidla soutěže_nemocnice Neratovice_soutez Eco by Naty_2021
🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
Více informací o produktech od ECO BY NATY najdete na: http://www.babystart.cz/plenky-naty-informace.php… #ecocert #oekotex #okbiobased