PŘIROZENÉ JE POMÁHAT!

  • Neratovice
  • 4.12.2019

PŘIROZENÉ JE POMÁHAT!

Také vnímáte, že pomáhat těm, kteří to potřebují, je naprosto samozřejmé? Přidejte se k nám a společně pomožme těm, kteří nemají tolik štěstí, aby prožívali klid, pohodu a bezpečí svého domova.

MY SE ROZHODLI!

Období Vánoc je dlouhodobě vnímáno jako období klidu, míru a solidarity. Naše porodnice patří mezi jednu z nejvyhlášenějších porodnic v kraji a každý den se tu rodí malá štěstí. Jsme si vědomi toho, že ne všechny děti vyrůstají v ideálních podmínkách. A proto Vás vyzýváme spojit síly.

POMOŽME MAMINKÁM A JEJICH DĚTEM OHROŽENÝM DOMÁCÍM NÁSILÍM,

které kvůli neúnosné situaci musely odejít ze svých domovů z bezpečnostních důvodů a byly nuceny hledat útočiště v azylových domech se skrytou adresou.

Více o azylových domech:

V těchto azylových domech hledají pomoc převážně maminky malých dětí na rodičovské dovolené, které většinou odcházejí z domácnosti jen s nejnutnějšími věcmi, a tím se dostávají do náročné, jak finanční, tak i životní situace.

http://www.acorus.cz/

Ve spolupráci s neziskovou organizací Acorus jsme založili ZDRAVOTNÍ FOND, na který jsme přispěli 13ti  balíčky pro děti maminek. Balíčky obsahují volně prodejné léky v hodnotě 700 Kč za balíček (např. kapky do nosu, sirupy proti kašli, léky na bolest v krku, léky proti horečce, různé masti, vitamíny, ale také doplatky na léky, stomatologické zákroky, brýle atd.).

DÍKY PODPOŘE NÁS VŠECH MŮŽE BÝT ŽIVOT DĚTÍ MNOHEM VESELEJŠÍ….

Přidejte se k nám a přispějte jakoukoli částkou pro zdraví dětí.

CHCI PŘISPĚT NA: https://www.darujme.cz/vyzva/1201188#dary