Nemocnice Neratovice pružně reaguje na zvyšující se potřebu lůžek následné péče v regionu. Gynekologická operativa bude tak nově pacientkám poskytována v Nemocnici Mělník.

• vamed
  • 20.5.2024

Dnešním dnem zveřejňuje Nemocnice Neratovice společně s Nemocnicí Mělník informaci o plánovaném vzniku nového oddělení dlouhodobé lůžkové péče. Nahradí  dlouhodobě málo vytížené oddělení gynekologie, které bude od 1.7.2024 přesunuto do Nemocnice Mělník v rámci plánované komplexní společné péče o pacienty. Místo gynekologické operativy bude v Neratovicích provozována jednodenní chirurgie. Gynekologická ambulance v Neratovicích zůstává. Nemocnice tak flexibilně reaguje na zvyšující se potřebu lůžek následné péče v regionu v poslední době.

Další informace naleznete zde.