MYSLÍME EKOLOGICKY – NOVÉ EKO DÁRKY PRO MAMINKY V NAŠÍ PORODNICI

• 11.1.2021

Milá budoucí maminko,

v případě, že se rozhodnete přivést na svět svoje miminko v naší porodnici, máme pro Vás připraveny nové dárečky, které si z naší porodnice pohodlně odnesete v nové bavlněné látkové tašce.

POZVĚTE SI PŘÍRODU K SOBĚ DOMŮ A STAŇTE SE SOUČÁSTÍ ZMĚNY

DĚTSKÁ KOSMETIKA OD MANUFAKTURY manufaktura.cz

Těšit se můžete opět na výrobky s výjimečně šetrným složením od české značky  @manufaktura.cz#manufakturacz, a to konkrétně na  jemnou mycí koupelovou emulzi a jemný krém na tvář a tělo. Dermatologicky testované produkty jsou součástí  řady dětské kosmetiky BABY FRIENDLY, vhodné pro novorozence a děti s obzvláště citlivou pokožkou, neobsahující sulfáty, parabeny, ropné oleje a alergenní parfémy.

VLHČENÉ UBORUSKY ECO BY NATY OD babystart.cz

Dalšími produkty, kterými Vás určitě potěšíme, jsou vlhčené ubrousky ECO BY NATY  od  @babystart.czECO by Naty_CZ. Jsou vyrobené z přírodních materiálů, kompletně kompostovatelné a rozložitelné, obsahující 0% plastu. Neobsahují chlór, umělá barviva, parfémy, parabeny, ftaláty ani alkohol. Mají certifikaci Ecocert jako přírodní a organické a certifikaci V-Label jako veganský produkt. Jejich pravidelné používání působí preventivně proti opruzeninám a zanechává dětský zadeček jemný a hebký.

PLENKY KIT & KIN OD GEER MEDICAL

Plenky @kitandkin.cz jsou ekologicky šetrné,  vyrobené z oxo-biologicky odbouratelných materiálů rozložitelných během 3 až 6 let, hypoalergenní, bez parabenů, silikonů, barviv, syntetické vůně, nosičů formaldehydů, PEG ani nejběžnějších alergenů. Společnost Kit & Kin je hrdým členem organizace na ochranu zvířat, PETA (People for the Ethical Treatment of Animals). Koupí produktů, které nejsou testovány na zvířatech, můžete pomoci zachránit řadu zvířat od krutých testů a od života v utrpení.  @kitandkinceskarepublika  #kitandkincr

KONTRASNÍ KARTIČKY

Kartičky od @cernanabile, jsou výbornou didaktickou pomůckou k rozvoji zraku a motoriky vašich nejmenších. Karty jsou zalaminované, mají oblé rohy a odolají dětským zoubkům i ručičkám.  #cerna_na_bile

Každý z nás může snížit ekologickou stopu, kterou zanechává na této planetě. Na životním prostředí nám záleží i v naší nemocnici,  a proto se neustále snažíme přispívat k jeho ochraně různými prostředky. S pořízením eko produktů děláte to nejlepší pro Vás, Vaše miminko i naši planetu.

Naše porodnice je tu pro Vás na:

www.mojecestanasvet.cz @nemocnice.neratovice  #nemocnice_neratovice  #porodnice

#maminka  #miminko  #rodina #prirozenyporod #cestanasvet