JAK JE TO S NÁVŠTĚVAMI NA GYNEKOLOGICKO-PORODNICKÉM ODD. V SOUVISLOSTI S VÝSKYTEM KORONAVIRU V ČR?

• 12.3.2020

Dobrý den,
v souvislosti s aktuálním výskytem koronaviru v ČR mají na gynekologicko-porodnické oddělení (včetně nadstandardních pokojů) až do odvolání vstup POUZE pacientky, rodičky s doprovodem k porodu, který však nesmí vykazovat žádné známky nemoci. Pro ochranu novorozených dětí prosíme i při propuštění a vyzvednutí maminky s miminkem nenavštěvovat porodnici se staršími sourozenci či dalšími příbuznými.   Až do odvolání se také ruší pravidelné pondělní prohlídky porodnického oddělení. Veškeré potřebné informace týkající se porodnického oddělení vám budou sděleny pouze telefonicky a to  na čísle 315 637 471. V případě změn omezení návštěv, vás o tom budeme neprodleně informovat prostřednictvím  FB Nemocnice Neratovice  a v aktualitách na www.nemocnice-neratovice.