DEN ZDRAVÍ 21. září 2022 od 9:00 hod do 15:00 hod

• 2.9.2022

DBEJTE O SVÉ ZDRAVÍ A NEZAPOMÍNEJTE NA PREVENCI!
Stejně jako v předchozích letech, tak i tento rok, jsme pro Vás připravili akci s názvem DEN ZDRAVÍ. Přijďte k nám před příchodem zimy udělat něco pro své zdraví! V tento den se můžete těšit na naše odborné lékaře, nejmodernější postupy a individuální poradenství a nezapomněli jsme ani na Vaše děti.

Pod speciálním přístrojem si mohou děti zkontrolovat, zda si správně myjí ruce, studenti naší Střední zdravotnické školy Mělník předvedou, jak správně resuscitovat člověka, ukáží otevřené zlomeniny a jiná zranění pomocí líčení na vlastní kůži, děti si mohou prohlédnout vůz rychlé záchranné služby, dozví se, co vše obnáší práce záchranářů a členové Městské policie povypráví o tom, jak se chovat bezpečně doma i na ulici.

Přijďte získat zdarma důležité informace o svém zdraví z následujících oblastí:
☑️GYNEKOLOGIE A PORODNICTVÍ: poradna porodní asistentky, laktační poradenství
☑️LÉČBA DIABETES A TĚHOTENSKÁ CUKROVKA (13-14hod)
☑️PORADENSTVÍ A VYŠETŘENÍ OČÍ
☑️VYŠETŘENÍ ZNAMÉNEK DERMATOLOGEM
☑️ZMĚŘENÍ TLAKU, NATOČENÍ EKG
☑️STANOVENÍ HLADINY CUKRU A CHOLESTEROLU: 8-10 hod a odběry jsou možné pouze na lačno
☑️DOMÁCÍ PÉČE A ODDĚLENÍ DLOUHODOBÉ LŮŽKOVÉ PÉČE MĚLNÍK: získání základních informací o rozsahu, dostupnosti, kvalitě a efektivitě nejen domácí zdravotní péče
☑️VZP ČR: info o benefitech, službách a finančních příspěvcích – HLAVNÍ PARTNER AKCE
☑️NEMOCNICE NERATOVICE: informace o nemocnici pro návštěvníky Dne zdraví, nabídka pracovních příležitostí v Nemocnici Neratovice, získání info letáků o prevenci před různými nemocemi.

BĚHEM CELÉ AKCE BUDE K DISPOZICI KÁVA, ČAJ A VODA ZDARMA! Další dobroty a výrobky si můžete zakoupit v našem bufetu „NÁŠ CHLÉB“.

Akce bude probíhat ve vybraných ambulancích a venkovních prostorách areálu nemocnice.

PROŽIJTE SPOLEČNĚ S NÁMI DEN ZDRAVÍ!
Těšíme se na Vás!