DEN ZDRAVÍ 2023, 13. září od 9:00 do15:00 hod

• 6.9.2023

DBEJTE O SVÉ ZDRAVÍ A NEZAPOMÍNEJTE NA PREVENCI! 🙂☝️🥦🍊🥒🍅
Stejně jako v předchozích letech, tak i tento rok, jsme pro vás připravili akci s názvem DEN ZDRAVÍ. Přijďte k nám před příchodem zimy udělat něco pro své zdraví! V tento den se můžete těšit na naše odborné lékaře, nejmodernější postupy a individuální poradenství.
Nezapomněli jsme ani na Vaše děti (program pro děti od 9:00 – 13:00)
Pod speciálním přístrojem si mohou zkontrolovat, zda si správně myjí ruce, studenti naší Střední zdravotnické školy Mělník předvedou, jak správně resuscitovat člověka, ukáží otevřené zlomeniny a jiná zranění pomocí líčení na vlastní kůži, děti si mohou prohlédnout vůz rychlé záchranné služby, dozví se, co vše obnáší práce záchranářů a členové Policie ČR z Mělníka🚔 povypráví o tom, jak se chovat bezpečně doma i na ulici.
Přijďte získat zdarma důležité informace o svém zdraví z následujících oblastí:
☑️LÉČBA DIABETES A TĚHOTENSKÁ CUKROVKA (13-14hod)
☑️PORADENSTVÍ A VYŠETŘENÍ OČÍ
☑️VYŠETŘENÍ ZNAMÉNEK DERMATOLOGEM
☑️ZMĚŘENÍ TLAKU, NATOČENÍ EKG
☑️STANOVENÍ HLADINY CUKRU A CHOLESTEROLU: odběry jsou možné pouze na lačno
☑️DOMÁCÍ PÉČE A ODDĚLENÍ DLOUHODOBÉ LŮŽKOVÉ PÉČE MĚLNÍK: získání základních informací o rozsahu, dostupnosti, kvalitě a efektivitě nejen domácí zdravotní péče
☑️VZP ČR: info o benefitech, službách a finančních příspěvcích
☑️NUTRIADAPT: zjištění hodnot hmotnosti, metabolického věku, množství tuku, viscerálního tuku, podíl vody, svalů a samozřejmě hodnotu bazálního metabolismu „Buďte štíhlí v každém věku“
☑️NEMOCNICE NERATOVICE: informace o nemocnici pro návštěvníky Dne zdraví, nabídka pracovních příležitostí v Nemocnici Neratovice.
BĚHEM CELÉ AKCE BUDE K DISPOZICI KÁVA, ČAJ A VODA ZDARMA!
Akce bude probíhat ve vybraných ambulancích a venkovních prostorách areálu nemocnice.
PROŽIJTE SPOLEČNĚ S NÁMI DEN ZDRAVÍ!❤️👍