DEN ZDRAVÍ 2019

• 19.8.2019
DEN ZDRAVÍ 2019
Stejně jako v předchozích letech, tak i tento rok připravujeme pro širokou veřejnost akci s názvem Den zdraví. Přijďte k nám před příchodem zimy udělat něco pro své zdraví! Připravujeme pro Vás bohatý program. Najdete tu vyhlášené odborníky, nejmodernější postupy a individuální poradenství. Nezapomněli jsme ani na vaše děti. Formou zábavné prezentace se děti dozví, jak si správně umýt ruce včetně kontroly správnosti umytí pod speciálním přístrojem, dozví se informace o tom, jak funguje Linka bezpečí, studenti naší Střední zdravotnické školy Mělník předvedou, jak správně resuscitovat člověka, ukáží otevřené zlomeniny a jiná zranění pomocí líčení na vlastní kůži a pokud jsou vaše děti zvědavé, jak vypadá vůz rychlé záchranné služby zevnitř a jaká je práce záchranářů….tak stačí přijít na náš DEN ZDRAVÍ.Přijďte získat zdarma důležité informace o svém zdraví z následujících oblastí:
GYNEKOLOGIE A PORODNICTVÍ
LÉČBA DIABETES A TĚHOTENSKÁ CUKROVKA
PORADENSTVÍ A VYŠETŘENÍ OČÍ
VYŠETŘENÍ ZNAMÉNEK DERMATOLOGEM
ZMĚŘENÍ TLAKU, NATOČENÍ EKG
STANOVENÍ HLADINY CUKRU A CHOLESTEROLU
DOMÁCÍ ZDRAVOTNÍ A NÁSLEDNÁ PÉČE NEMOCNICE MĚLNÍK
VZP ČR – info o benefitech, službách a finančních příspěvcích
SVĚT ZDRAVÍ – poradenství a přístrojová diagnostika organismu
POJĎTE DÁL – chráněná dílna a cukrárna
NEMOCNICE NERATOVICE – informace o nemocnici pro návštěvníky Dne zdraví, nabídka pracovních příležitostí
v Nemocnici Neratovice

BĚHEM CELÉ AKCE BUDE K DISPOZICI KÁVA, ČAJ A VODA ZDARMA!

PROŽIJTE SPOLEČNĚ S NÁMI DEN ZDRAVÍ!

Akce bude probíhat ve vybraných ambulancích a venkovních prostorech areálu nemocnice

Těšíme se na Vás!