AKTUÁLNÍ PROVOZ AMBULANCÍ

• 23.4.2020

Milí pacienti,
víme, že uplynulé období nebylo lehké jak pro vás, pacienty, tak i pro nás, nemocnici. Nemocnice musela být pro většinu z vás, v období bezpečnostních opatření, uzavřena z důvodu ochrany pacientů ležících na našich lůžkových oddělení a z důvodu ochrany našich zdravotníků a zaměstnanců. Zdraví, vás pacientů, klademe vždy na první místo a chceme, aby na nás bylo spolehnutí v jakémkoli období. Na základě výzvy Ministerstva zdravotnictví jsme se rozhodli postupně obnovit činnosti všech našich ambulancí. Ambulance jsou v provozu za podmínek stanovených tak, abychom vás ochránili od možných rizik (povinná dezinfekce rukou a měření teploty před vstupem do nemocnice). Přehled o aktuálním provozu nemocnice najdete v sekcích u  jednotlivých ambulancí a oddělení.

Na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví platí i nadále zákaz návštěv na všech lůžkových oddělení až do odvolání.

Naším posláním je vás léčit a děláme to rádi.
JSME TU PRO VÁS
VAŠE NEMOCNICE A PORODNICE NERATOVICE