Aktuální informace ohledně povolení návštěv na lůžkových odděleních

• 25.5.2020

Na základě rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví, se ode dne 25. května opět povolují návštěvy a to za dodržování provozního řádu daného oddělení a i nadále za dodržování epidemiologických opatření vzhledem k charakteru oddělení – měření teploty, dezinfekce rukou při vstupu do nemocnice a použití ochranných pomůcek. Každá navštěvující osoba musí na recepci nemocnice vyplnit dotazník o bezinfekčnosti.

Návštěvy na INTERNÍM A GYNEKOLOGICKO-PORODNICKÉM ODDĚLENÍ jsou možné každý den od 14.00 hod do 16.00 hod na omezenou dobu a povolena je přítomnost pouze jedné osoby na jeden pokoj.

Na GYNEKOLOGICKO-PORODNICKÉM ODDĚLENÍ se také povoluje přítomnost otce u porodu.

Návštěvy na oddělení NIP a DIOP jsou povoleny na max. 15 min a pouze po předchozí domluvě (telefonicky nebo e-mailem) s ošetřujícím lékařem. Navštěvující osoba si na recepci, před návštěvou lůžkového oddělení NIP a DIOP, zakoupí balíček ochranných pomůcek včetně respirátoru FFP2 (za poplatek dle ceníku dostupného na recepci Nemocnice Neratovice).