AKTUÁLNÍ INFORMACE OHLEDNĚ NÁVŠTĚV NA LŮŽKOVÝCH ODDĚLENÍCH

• 23.10.2020

Vzhledem k vývoji současné epidemiologické situace je od 9. října 2020 až do odvolání vyhlášen zákaz návštěv na všech lůžkových odděleních Nemocnice Neratovice.

Na gynekologicko-porodnické oddělení (včetně nadstandardních pokojů) mají až do odvolání vstup POUZE pacientky, rodičky s doprovodem k porodu, který však nesmí vykazovat žádné známky nemoci. Pro ochranu novorozených dětí prosíme i při propuštění a vyzvednutí maminky s miminkem nenavštěvovat porodnici se staršími sourozenci či dalšími příbuznými.  Veškeré potřebné informace týkající se porodnického oddělení vám budou sděleny pouze telefonicky a to na čísle 315 637 471. V případě změn omezení návštěv, vás o tom budeme neprodleně informovat prostřednictvím FB Nemocnice Neratovice a na stránkách nemocnice.