AKTUÁLNÍ INFORMACE OHLEDNĚ NÁVŠTĚV NA LŮŽKOVÝCH ODDĚLENÍCH KE DNI 30.1.2021

• 29.1.2021

Vážení klienti,

vzhledem k vývoji současné epidemiologické situace se obnovuje ode dne 30. ledna 2021 až do odvolání zákaz návštěv na všech lůžkových odděleních Nemocnice Neratovice. Nadále platí povolení třetí osoby u porodu za dodržení stanovených podmínek MZČR.

Partneři maminek na nadstandardních pokojích mohou s rodičkou strávit celou první dobu porodní na pokoji a následně s ní odcházejí na porodní sál, kde společně přivítají na svět svého potomka.  Po opuštění porodního sálu může partner zůstat společně s maminkou na nadstandardním pokoji po celou dobu hospitalizace. Jedinou podmínkou je, že pokoj nesmí opouštět. Vybavení pokoje umožňuje zvládnout tento drobný diskomfort bez obtíží. Je mnohonásobně vyvážen radostí ze společných chvil.

Budete-li mít zájem o nějaké další informace, neváhejte nás kontaktovat, nejlépe na mailové adrese . Na tomto mailu čeká zkušená porodní asistentka, připravená zodpovědět všechny Vaše dotazy týkající se těhotenství, porodu, šestinedělí, péče o novorozence i pobytu v naší porodnici.

Odborné ambulance jsou v provozu bez omezení dle určených ordinačních hodin. Návštěvy ambulancí probíhají i nadále za dodržování epidemiologických opatření – měření teploty, dezinfekce rukou při vstupu do nemocnice a použití ochranných pomůcek.

Věříme, že tato opatření chápete, neboť zdraví Vás pacientů klademe vždy na první místo.