AKTUÁLNÍ INFORMACE OHLEDNĚ NÁVŠTĚV NA GYNEKOLOGICKO-PORODNICKÉM ODDĚLENÍ

• 23.6.2021

Milé nastávající maminky,

vzhledem ke stále se zlepšující epidemiologické situaci se na vás v naší porodnici těšíme a níže uvádíme souhrn pravidel  pro návštěvy.

NÁVŠTĚVY PORODNICE

Návštěvy v naší porodnici jsou povoleny za přesně stanovených podmínek. Ženu mohou navštívit maximálně dvě osoby najednou, kdy doba návštěvy by neměla přesáhnout 30 minut. Návštěvy jsou povoleny každý den od 14.00 do 18.00 hod. Více o podmínkách návštěv najdete ZDE.

DOPROVOD K PORODU

Od 12. 4. 2021 je opět možné býti doprovázena tzv. třetí osobou. Při porodu Vašeho miminka Vám může být nápomocna dula, kamarádka, či jiná osoba, která s Vámi nesdílí společnou domácnost. Doprovod třetí osoby je možný za přesně stanovených podmínek, ke kterým Vám podáme informace dle aktuální situace na tel. čísle 315 637 471 nebo při Vaší návštěvě gynekologické poradny. Pobyt otců na nadstandardních pokojích je možný za přesně stanovených podmínek.

PROHLÍDKY PORODNICE

Aktuální termíny, kdy si můžete přijít prohlédnout naši porodnici jsou 16.8., 23.8. a 30.8.. Prohlídky porodnice  jsou možné pouze po objednání na tel. čísle 315 637 471. V jeden termín se prohlídky může účastnit pouze pět párů. Prohlídky porodnice jsou možné při dodržení podmínek ZDE.  V případě provedení testu prostřednictvím preventivního antigenního testu na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou, si každá osoba  přinese test vlastní a otestuje se před prohlídkou porodnice před příslušným zdravotníkem.

Stále se snažíme o zachování sníženého pohybu osob v naší ambulantní části. Velmi Vás prosíme, abyste své doprovody na ambulantní vyšetření přizvali pouze v nejnutnějších případech.

Po celou dobu pobytu v budově naší nemocnice je nezbytné krytí dýchacích cest pomocí respirátoru.

S OHLEDEM NA NUTNOST ZAJISTIT BEZPEČÍ PACIENTŮ, JSOU OD 9. 7. 2021 PRO VŠECHNY NÁVŠTĚVY VE ZDRAVOTNICKÝCH ZAŘÍZENÍ STANOVENY NÁSLEDUJÍCÍ PODMÍNKY ZDE.

Děkujeme za pochopení.