Sanitář-Ošetřovatel/Sanitářka-Ošetřovatelka na Interní oddělení a oddělení MOJIP

• 26.6.2023

Hledáte práci v přátelském kolektivu a v příjemném prostředí menší nemocnice? Máte pozitivní přístup k práci a spokojenost pacientů je pro Vás na prvním místě? Pak hledáme právě Vás!

Nemocnice Neratovice do svého týmu ráda přivítá nové kolegy/kolegyně na pozice:

Sanitář-Ošetřovatel/Sanitářka-Ošetřovatelka na lůžková oddělení

9 důvodů, proč zaměstnat právě Vás:

• práce v úspěšné nemocnici se stabilním zázemím renomované mezinárodní společnosti
  • pěkné pracovní prostředí se zázemím malé nemocnice s rodinnou atmosférou
  • skvělá a férová šéfová
  • dobrá dopravní dostupnost – 25 min Praha, 15 min Mělník, 15 min Brandýs n. L.
  • NÁSTUP možný IHNED nebo dohodou
  • možnost DALŠÍHO VZDĚLÁVÁNÍ s finanční podporou zaměstnavatele a následný profesní růst
  • příspěvek na zaměstnanecké stravování
  • možnost využití  BENEFITNÍHO PROGRAMU i u zkrácených úvazků (Cafeterie, Multisport karta nebo penzijní připojištění)

5 důvodů, proč zaměstnat právě Vás:

• odborná způsobilost dle ustanovení zákona č. 96/2004 Sb (akreditovaný kvalifikační kurz nebo jiné vzdělávání definované zákonem)
  • empatie ve vztahu k pacientům
  • profesionální přístup a vystupování
  • pečlivost a preciznost
  • schopnost přizpůsobovat se změnám

Informace k jednotlivým oddělením:

• MOJIP (oddělení multioborová jednotky intenzivní péče) disponuje 6 lůžky a je vybaveno moderním monitorovacím systémem
  • INTERNÍ ODDĚLENÍ disponuje 20 lůžky,

Staňte se členem našeho týmu.

Nástup možný ihned nebo dohodou

Pokud Vás tato nabídka zaujala, ozvěte se nám na telefonním čísle 739 603 691 nebo na e-mailu: . Rádi se s Vámi setkáme na nezávazné schůzce.

Zasláním životopisu souhlasíte s následujícím prohlášením:

Souhlasím s tím, aby společnost Almeda, a.s. – Nemocnice Neratovice zpracovávala mé osobní údaje (ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., v platném znění) poskytnuté v souvislosti s výběrovým řízením (dále jen „osobní údaje“) v rozsahu údajů poskytnutých uchazečem v životopise, ať již automatizovaně či manuálně, za účelem nabídky volných pracovních pozic.