SOUTĚŽ O VÝROBKY DĚTSKÉ KOSMETIKY OD MANUFAKTURY

• 9.12.2021

SOUTĚŽ S MANUFAKTUROU

PORODNICE NERATOVICE pro Vás připravila další soutěž, tentokrát o produkty dětské řady BABY FRIENDLY od MANUFAKTURY

ZNAČKA POCTIVÉ ČESKÉ KOSMETIKY S VÝJIMEČNĚ ŠETRNÝM SLOŽENÍM, INSPIROVANÁ ČESKOU TRADICÍ A PŘÍRODOU

…A SOUTĚŽÍ SE O:

• jemnou dětskou mycí a koupelovou emulzi
  • jemný dětský výživný krém na tvář a tělo
  • jemný dětský vlasový šampón
  • pečující dětský olej

Více o produktech dětské kosmetiky najdete zde: https://manufaktura.cz/katalog/1991/detska-kosmetika/?lang=cs

A mimochodem,  produkty dětské řady kosmetiky BABY FRIENDLY jsou vhodné pro novorozence a děti s obzvláště citlivou pokožkou, neobsahující sulfáty, parabeny, ropné oleje a alergenní parfémy a navíc, jemná mycí koupelová emulze je také součástí balíčku, který dostane každá maminka při odchodu z naší porodnice.

JAK SE ZÚČASTNIT SOUTĚŽE?

1) Musíte se stát fanouškem FB profilu  Nemocnice a porodnice Neratovice a  MANUFAKTURA  = označte tyto stránky jako “To se mi líbí” (POZOR – na toto prosíme nezapomeňte, nebo Vás pak nemůžeme zařadit do slosování, i když zodpovíte správně obě otázky).

a dále nám napište do komentáře pod příspěvek odpovědi na otázky:

1) Tipněte si, kolik chlapečků a kolik holčiček se narodilo v naší porodnici v roce 2020 (tolerance je +,- 20).

2) Který produkt není součástí dětské řady Baby Friendly od Manufaktury.

1. Mycí emulze
  2. Šampon na vlasy
  3. Balzám na rty

Nápovědu naleznete na stránkách Manufaktury: https://manufaktura.cz/katalog/1991/detska-kosmetika/?lang=cs

Soutěž proběhne od 9.12. 2021 do 27.12 2021 do 23.59 hod.

Vaše odpovědi můžete psát do komentáře pod příspěvek do 27.12. 2021.  Ve středu 29.12. 2021 zařadíme do slosování správné odpovědi a vylosujeme jednoho výherce/jednu výherkyni.

Vylosované výherkyni/výherci se poté ozveme prostřednictvím FB a domluvíme předání balíčku.

Pořadatelem soutěže je Almeda, a.s.. Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za tuto neručí.

Do slosování jsou zařazeni všichni účastníci, kteří splnili podmínky soutěže: pravidla soutěže_Nemocnice Neratovice_soutěž_Manufaktura

Naše porodnice je tu pro Vás na: www.mojecestanasvet.cz  #nemocnice_neratovice #porodnice #maminka  #rodina  #prirozenyporod

#cestanasvet   #miminko

Více informací o produktech od MANUFAKTURY najdete na: MANUFAKTURA #manufakturacz  #babyfriendly