Partneři

MANUFAKTURA je originální česká kosmetika inspirovaná zajímavými přírodními ingrediencemi, která promění Vaši koupelnu v malé domácí lázně.

Kosmetika využívá blahodárných účinků zajímavých přírodních ingrediencí, nabízí řady s karlovarskou vřídelní solí, minerály z Mrtvého moře, pravým českým pivem, moravským vínem, bylinami apod… Každá z těchto ingrediencí má své jedinečné vlastnosti, kterými je výjimečná. Kvalita je na prvním místě.
Veškerá kosmetika je dermatologicky testována, využíváme prvotřídní přírodní suroviny, na recepturách spolupracují lázeňští a kosmetičtí odborníci. V nabídce je i extra šetrná péče o dětskou pokožku. Dětská kosmetika MANUFAKTURA je vyrobena bez obsahu sulfátů, ropných produktů, alergenů, barviv a je tak vhodná k péči o ty nejmenší.


Na gynekologicko-porodnickém oddělení neratovické nemocnice máme s Dětskou kosmetikou MANUFAKTURA jen ty nejlepší zkušenosti. Již několikátým rokem ji používáme na novorozeneckém oddělení, a to při péči o všechna miminka, která se u nás narodí. Protože jsme z dětské kosmetiky všichni nadšení, včetně maminek i těch nejmenších, rozhodli jsme se spolupráci rozvinout. Dárek v podobě balíčku s dětskou kosmetikou jistě potěší každou maminku!

GYMUNO, spol. s r.o. je nestátním zdravotnickým zařízením, jehož hlavním posláním je poskytování specializované lékařské péče na profesionální úrovni. 

Společnost byla založena v roce 2008 a v současné době poskytuje léčebnou péči v oblasti gynekologie a porodnictví, urogynekologie a chirurgie pánevního dna, neurologie, neurochirurgie, sonografie a zobrazovacích metod, rehabilitace- fyzioterapie, ortopedie a pracovnělékařských služeb.

GYMUNO, spol. s r.o. disponuje špičkovou diagnostickou technikou, která umožňuje komplexní a včasnou prevenci i následnou léčbu. Tým GYMUNO, spol. s r.o. se sestává z odborníků, kteří mají dlouholetou praxi ve svých oborech. Individuální přístup k potřebám pacientů je pro GYMUNO, spol. s r.o. samozřejmostí. Naším cílem je spokojený pacient.


Kontrola kvality je významnou součástí práce GYMUNO, spol. s r.o. a od března roku 2011 je společnost nositelem certifikátu kontroly kvality podle mezinárodní normy EN ISO 9001.


GYMUNO, spol. s r.o. nabízí své služby na 2 pracovištích:
EGON Business Centre, Kischova 1732/5, 140 00 Praha 4 – Nusle
ERWIN Centre , Kischova 1733/3, 140 00 Praha 4 – Nusle


Pokud vás oslovily nabízené lékařské služby GYMUNO, spol. r.o., rádi vás v našich centrech uvítáme.