INFORMACE O DOČASNÉM UZAVŘENÍ INTERNÍHO ODDĚLENÍ NEMOCNICE NERATOVICE

Dovolujeme si Vás tímto upozornit, že v termínu od 19.7.2019 od 16.00 hod. do 29.7.2019 do 8.00 hod., bude z důvodu neodkladné rekonstrukce interní oddělení uzavřeno.

V době uzavření oddělení Vám budou zdravotní služby poskytnuty v nejbližších nemocnicích: Oblastní Nemocnice Mladá Boleslav, Nemocnice Brandýs nad Labem, Nemocnice Nymburk, Nemocnice na Bulovce, Nemocnice Mělník, Středočeská Záchranná Služba.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

Ministerstvo zdravotnictví ČR udělilo Internímu oddělení naší nemocnice Akreditaci k uskutečňování vzdělávacího programu v rámci specializačního vzdělávání lékařů pro obor „Vnitřní lékařství“.

Odborně-personální a technické zázemí dovoluje zvládat jak život ohrožující stavy /např. akutní srdeční selhání, akutní infarkt myokardu, hypertenzní krizi, trombembolické onemocnění a komplikace, projevy akutní dechové nedostatečnosti, metabolické rozvraty, ledvinové selhání atd./, tak stavy vyžadující zvýšenou ošetřovatelskou péči.

Lůžkové interní oddělení disponuje celkem 20 lůžky. Svým klientům nabízíme čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV a lednicí. Většina těchto pokojů je vybavena klimatizací.

Vedení

MUDr. Michal SCHEINOST

primář

tel.: 315 637 486
primar.interna.ner@mediterra.cz

Marcela ALTMANOVÁ

vrchní sestra

tel.: 315 637 324
vrchni.interna.ner@mediterra.cz

Lékaři

MUDr. Michaela MARTINCOVÁ

MUDr. Zuzana PODHRÁZSKÁ

MUDr. Katarína BOKŠANSKÁ

MUDr. Nurlan KANATBAYEV