Maximální možné pohodlí

V naší porodnici poskytujeme péči těhotným, rodičkám i šestinedělkám. Naším cílem je poskytnout ženám v tomto období odbornou péči v souladu s nejmodernějšími lékařskými poznatky a zároveň respektovat individuální potřeby každé ženy a tomu maximálně přizpůsobit nejen prostředí, ale i osobní přístup.

Veškerá naše péče je podřízena tomu,
abyste se u nás cítily jako doma.

Porod probíhá na samostatných porodních sálech, které Vám poskytnou intimitu a pocit soukromí. Po celou dobu Vám je k dispozici jedna porodní asistentka ve službě, která je s Vámi v trvalém kontaktu. Po celou dobu o Vás bude pečovat a dohlížet na Vaše maximální pohodlí a spokojenost.  Lékař průběh porodu sleduje a je připraven Vám pomoci, pokud by se průběh porodu zkomplikoval.

K relaxaci v první době porodní Vám je k dispozici sprcha, vana, rehabilitační míče, závěsné lano, žíněnka a další pomůcky. K uvolnění a zmírnění bolesti používáme také aromaterapii.

Bolest je možné na přání tlumit i lékařskými metodami – např. epidurální analgezií. Ve druhé době porodní můžete při fyziologickém průběhu porodu zvolit Vám nejpříjemnější porodní polohu – klasicky vleže, na boku, na čtyřech na žíněnce, na boku, na porodní stoličce.

Klientky ambulance Premium  mají možnost využít služby individuálního doprovodu porodní asistentky.

KDE NÁS NAJDETE?

Naše adresa je:  Alšova, 462, 277 11 Neratovice

Gynekologicko-porodnické oddělení se nachází na 4NP.

Gynekologická ambulance a ambulance PREMIUM  se nachází na 2NP.

NAPIŠTE NÁM

Jsme tu pro Vás! Zeptejte se na to, co Vás zajímá. Rádi Vám pomůžeme, poradíme a zodpovíme všechny Vaše dotazy.
V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat.

SVOJE DOTAZY PIŠTE NA: porodniceneratovice@mediterra.cz

MAPA