Jak to u nás vypadá

Na gynekologicko-porodnickém oddělení je k dispozici 23 lůžek pro dospělé a 19 lůžek pro novorozence. Standardní pokoje jsou dvou a čtyřlůžkové. Na všech standardních pokojích je k dispozici sprcha, WC, televize a lednice. Pokoje jsou vybaveny TV, připojením na internet a polohovacím lůžkem. 

Disponujeme také pěti nadstandardními pokoji. Tyto pokoje jsou koncipovány jako jednolůžkové. Abychom umožnili nepřetržitý pobyt partnera/doprovodu, jsou všechny nadstandardní pokoje vybaveny i pohodlným vyklápěcím lůžkem. 

Na pokoji je kromě vybavení standardního pokoje k dispozici varná konvice, čaj, instantní káva. K výbavě samostatné koupelny patří i froté ručníky. Lůžko je elektricky polohovatelné. Pro maminky s miminkem je zde připraven přebalovací koutek, který je plně vybaven vším, co v prvních dnech potřebují pro péči o své dítě. Na přání zajistíme stravu i pro doprovod.

Poporodní péče probíhá na oddělení šestinedělí, kde máme jeden dvoulůžkový a čtyři čtyřlůžkové pokoje vybavené digitální váhou, přebalovacím pultem, vaničkou. Dále pět nadstandardních jednolůžkových pokojů, které jsou vybavené přebalovacím pultem, televizí, lednicí, rychlovarnou konvicí, telefonem a mají vlastní sociální zařízení. Na těchto pokojích umožňujeme i pobyt otce.

Nezbytné věci pro péči o novorozence jako je oblečení, jednorázové plenky a přírodní kosmetika jsou maminkám plně k dispozici.

Na celém šestinedělí máme plný rooming-in. Doba hospitalizace po spontánním porodu závisí na zdravotním stavu matky a dítěte. Standardní doba hospitalizace po spontánním porodu jsou 3 dny, po císařském řezu 4 dny.

KDE NÁS NAJDETE?

Naše adresa je:  Alšova, 462, 277 11 Neratovice

Gynekologicko-porodnické oddělení se nachází na 4NP.

Gynekologická ambulance a ambulance PREMIUM  se nachází na 2NP.

NAPIŠTE NÁM

Jsme tu pro Vás! Zeptejte se na to, co Vás zajímá. Rádi Vám pomůžeme, poradíme a zodpovíme všechny Vaše dotazy.
V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat.

SVOJE DOTAZY PIŠTE NA: porodniceneratovice@mediterra.cz

MAPA