UPOZORNĚNÍ

V tuto chvíli nepřijímáme nové klientky k registraci k porodům. Podrobnější informace najdete ZDE: Tiskové prohlášení_Nedostatek lékařů nutí porodnici Nemocnice Neratovice dočasně poskytovat péči klientkám v nedaleké porodnici Nemocnice Mělník_26_09_2022

MOJE CESTA NA SVĚT

Milé budoucí maminky,

v současné době prožíváte jedno z nejkrásnějších a nejzajímavějších období Vašeho života – těhotenství – a je potřeba se řádně připravit na přivedení miminka na svět a následné mateřství. Rádi bychom byli průvodci na cestě Vašeho děťátka na svět. U nás zastáváme názor, že jak se rodíme, tak žijeme. To znamená, že si zakládáme na tom, abychom umožnili Vašemu děťátku vstoupit na tento svět takovým způsobem, jakým si přeje ono samo a tak, aby to vyhovovalo i Vám. Svůj způsob porodu si tak u nás najde každá maminka.

KROK ZA KROKEM

Už se dál nemusíte trápit zbytečnými otázkami a brouzdáním po internetových diskuzích co je kdy nutné zařídit. Na této časové ose naleznete všechny nezbytné kroky.

Preloader
 • PROHLÍDKA PORODNICE

  Před tím, než se zaregistrujete k porodu v naší porodnici Neratovice, doporučujeme Vám, abyste osobně navštívila naší porodnici a byla si tak jistá, že u nás naleznete přesně to, co potřebujete a chcete.

 • REGISTRACE K PORODU

  Registrace k porodu by měla proběhnout nejlépe během 14. týdne těhotenství a nejpozději mezi 28. – 30. týdnem těhotenství. Registraci můžete provést jak pomocí emailu, tak webového formuláře.

 • ONLINE PORADNA

  V rámci online poradny se můžete dozvědět to nejdůležitější například o přirozeném porodu v porodnici a též nám sdělit Vaše porodní přání. Součástí jsou také online předporodní kurzy a informace, co si s sebou sbalit do porodnice.

 • PŘED PŘÍCHODEM DO PORODNICE

  Do porodnice je potřeba si sbalit nejrůznější věci, jako například dokumenty, doklady, hygienické potřeba a mnoho dalšího. Proto, abyste na nic nezapomněly, jste pro Vás připravili seznam všech důležitých věcí, které si s sebou přinést.

 • POROD

  Vždy se snažíme vyjít vstříc Vašim porodním přáním a požadavkům, které se týkají samotného porodu, a pevně věříme, že každá maminka si u nás najde přesně to, co hledá. Dále se můžete dočíst o tom, jak právě samotný porod u nás probíhá.

 • POPORODNÍ PÉČE

  Velmi klíčovým momentem po porodu je bonding a samopřisátí, které se snažíme maximálně podporovat, proto u nás věnujeme po fyziologickém porodu bez komplikací určitý čas pouze mamince a jejímu novorozenci.

Registrační formulář

1 Step 1
Máte zájem o placenou hodinovou konzultaci s naší porodní asistentku?
Souhlasím se zasíláním odborného newsletteru
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, včetně způsobu podání námitky, jsou uvedeny v sekci Ochrana osobních údajů.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

UPOZORNĚNÍ

V tuto chvíli nepřijímáme nové klientky k registraci k porodům. Podrobnější informace najdete ZDE: Tiskové prohlášení_Nedostatek lékařů nutí porodnici Nemocnice Neratovice dočasně poskytovat péči klientkám v nedaleké porodnici Nemocnice Mělník_26_09_2022

V případě problémů s registračním formulářem jsme Vám k dispozici buď na porodniceneratovice@mediterra.cz nebo volejte tel. číslo 737 928 126.

KDE NÁS NAJDETE?

Naše adresa je:  Alšova, 462, 277 11 Neratovice

Gynekologicko-porodnické oddělení se nachází na 4NP.

Gynekologická ambulance a ambulance PREMIUM  se nachází na 2NP.

NAPIŠTE NÁM

Jsme tu pro Vás! Zeptejte se na to, co Vás zajímá. Rádi Vám pomůžeme, poradíme a zodpovíme všechny Vaše dotazy.
V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat.

SVOJE DOTAZY PIŠTE NA: porodniceneratovice@mediterra.cz

MAPA