Nemocnice Neratovice  »  Kariéra  »  Informace  »  Informace pro uchazeče
Kontakt pro zájemce o zaměstnání

Tel.: 739 603 691, 315 637 337
e-mail: personalistka.ner@mediterra.cz

Všem zaměstnancům společnosti ALMEDA a. s. nabízíme:

  • plný nebo částečný pracovní úvazek
  • práci v přátelském kolektivu a v nově zrekonstruovaných prostorách
  • možnost seberealizace ve skupině VAMED MEDITERRA, která je součástí nadnárodní skupiny VAMED/FRESENIUS
  • možnost zahraničních stáží v rámci skupiny v programu Mednet International
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • týden dovolené navíc a dotované závodní stravování
  • skvělou dostupnost z Prahy (25 minut)

Informace pro uchazeče

vítáme Vás na webových stránkách zdravotnického zařízení nemocnice Neratovice, provozovaného soukromou společností Almeda, a. s.

Nemocnice zahájila provoz v roce 1994, o rok později rozšířila spektrum nabízených služeb o lůžkovou péči. Od roku 2008 je společnost ALMEDA a.s. dceřinou společností Mediterra s.r.o., a členem mezinárodní skupiny VAMED, která se řadí k předním evropským "hráčům" v oblasti kompletního managementu zdravotnických a lázeňských zařízení. Díky členství v této mezinárodní skupině našim zaměstnancům i klientům, můžeme nabídnout veškeré služby s jistotou stability, profesionality a neustálého růstu. 

Na základě smluv se zdravotními pojišťovnami nabízíme široký rozsah vysoce kvalitní zdravotní péče. Od samého počátku provozu nemocnice je zdravotní péče poskytována nejen klientům ze spádové oblasti, ale i všem zákazníkům, kteří hledají vysoce odborné a kvalitní služby.

Velmi si vážíme Vašeho zájmu o spolupráci s námi. 

Jestliže jste si nevybrali z níže uvedených volných pracovních pozic, ale přesto byste s námi rádi spojili svou profesní budoucnost, zašlete nám svůj strukturovaný profesní životopis na adresu personalistka.ner@mediterra.cz . My Vás budeme kontaktovat v případě, že se uvolní pracovní místo odpovídající Vašemu profilu. 

Zasláním životopisu souhlasíte s následujícím prohlášením: 

Souhlasím s tím, aby společnost ALMEDA, a.s. zpracovávala mé osobní údaje (ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění) poskytnuté v souvislosti s výběrovým řízením (dále jen „osobní údaje“) v rozsahu údajů poskytnutých uchazečem v životopise, ať již automatizovaně či manuálně, za účelem nabídky volných pracovních pozic.

Děkuji a těším se na spolupráci s Vámi.