Slavnostní odpoledne k výročí 25 let Nemocnice Neratovice

• 19.8.2019
Vážení přátelé,
přijďte s námi k této slavnostní události strávit příjemné odpoledne plné hudby, tance, jídla a zábavy. Nezapomněli jsme také na Vaše děti, ty se mohou těšit na skákací hrady, bublinkovač a malování na obličej. Na památku si můžete nechat udělat fotku ve fotokoutku a zabruslit si na zimním stadionu.
Vstupenky budou v předprodejích již od příštího týdne od 19.8. na recepci Nemocnice Neratovice, v Restauraci Cylindr a ve Společenském domě Neratovice. Vstupné: předprodej: dospělí 50,- Kč, děti do 15 let 10,- Kč, vstupné na místě 80,- Kč. Moderátorem akce bude finalista první Superstar, muzikálový zpěvák a neratovický rodák PETR POLÁČEK.
…..a POZOR ….pokud si budete chtít poslechnout hity slavných THE BEATLES, zůstaňte s námi až do večera. Třešničkou na dortu bude totiž ….KONCERT SKUPINY BROUCI BAND s přesnou kopií kostýmů jenž umocňuje naprosto dokonalý zážitek z vystoupení (www.brouciband.cz). TĚŠÍME SE NA VÁS!
A na jaký program se můžete těšit? ….
PROGRAM SLAVNOSTNÍHO ODPOLENDE:
14:30 Začátek akce, DJ RADEK HOUŠKA
15:50 Slavnostní zahájení akce
16:10 Vystoupení tanečního kroužku Street dance ZŠ Ing. M. Plesingera-Božinova, Neratovice
16:40 Zajímavé vyprávění bývalého kronikáře pana Kubiase z historie nemocnice a městra Neratovice
17:10 Vystoupení pěveckého sboru Gymnázia Fr. Palackého, Neratovice
17:40 DJ RADEK HOUŠKA
18:30 Proslov vedení Nemocnice Neratovice, vedení holdingu Vamed Mediterra, starosty města Neratovice, osobní
poděkování ředitele nemocnice nejdéle pracujícím zaměstnancům
19:00 Roxton – taneční soubor ZUŠ Neratovice
19:20 DJ RADEK HOUŠKA
20:00 Koncert revivalové skupiny BROUCI BAND- největší hity slavných The Beatles
22:00 Ukončení akce, rozloučení
Partnerem akce je Všeobecná zdravotní pojišťovna a společnost Linet.